Czech Armed Assault League & Campaign System.
NovinkyLigaTurnajKampaňForumPressHistorieAdminiLANpartyMapa stránek counter: |


Něco málo z historie.

Aneb jak se hrálo ještě v dobách OFP.

Operace Flashpoint - 1.ročník ligy (září 2004)

CSF se stalo vítězem ve vzájemném finálnovém zápasu s týmem NPE. První kolo sice vyhrálo NPE 1:0, ovšem v kole druhém převálcovali CSF tým NPE 6:0 a tím si zasloužili místo na vrcholu bedny.
Třetím týmem v 1. ročníku ligy stanul tým AT6, který porazil tým ETC a to až ve třetím zápase (první dvě kola skončili vždy 1:0, až třetí kolo rozhodlo pro AT6).
http://bulvar.epj.cz/clanek/csf-se-stalo-vitezem-ceske-ofp-ligy


Operace Flashpoint - 2.ročník ligy (leden 2005)

2. ročník ligy vyhrál tým CHINA s jednobodovým náskokem před CSF, který jako jediný dokázal právě CHINU porazit. CHINA dále ztratila body jen u remízy s NPE a ostatní zápasy celkem s přehledem vyhrála. CSF prohrála jen s AT6, remizovala se SWATem a veledůležitý bod ztratila v posledním kole s CL, kdy první kolo vzájemného zápasu jen remizovala.
Na třetím místě se nakonec umístil tým ETC s tříbodovou ztrátou na CSF.
http://bulvar.epj.cz/clanek/druhy-rocnik-ceske-ofp-ligy-skoncil


Operace Flashpoint - Kampaň East vs West (září 2005)

Jelikož týmově hra OFP upadala, uspořádala se kampaň pro všechny hráče na CZ scéně. Ty se rozdělili do dvou skupin a zvolili si své velitele.
Velitelství EAST: RadekMichal (gen), Golf, 1viper1, BorisBritva, BobbySD (kapitani)
Velitelství WEST: Tunáč (gen), Soudruh, KaMat, drMARTINS, Mario89 (kapitani)

Na stránkách byla znázorněná mapa se sektory, přičemž každý sektor znamenal konkretní mapu (misi) v OFP. Velitelé se vždy dohodli o který sektor budou bojovat a když sehnali dostatek svých hráčů na každé straně, pustili se do bojů.
Kampaň se nedohrála protože oba týmy byly hodně vyrovnané vyrovnané, a když jednou některý tým v určité mapě prohrál, následně ji zas získal zpět. Stala se z toho nekonečná válka o každý milimetr.
Tunáč napsal skvělý článek k navození atmosféry kampaně: http://bulvar.epj.cz/clanek/nad-svetem-se-vali-cerne-mrakyhttp://arma.mih-team.com

Czech ArmA League & Campaign System © Atreides 2007 | www.atreid.cz
reklama:
Bulvar.EPJ.cz
Switche zapůjčil:
ZyXEL | dodavatel síťových řešení